Dag van de Duurzame Verpakking 2022
08 juni 2022
Dome-X in Oss
Wist je dat het merendeel van alle verpakkingen in onze keukenkastjes gemaakt is in Oss? Oss is al jaren een koploper binnen de food-verpakkingsindustrie. Om deze positie te behouden, ontwikkelde de gemeente Oss samen met de verpakkingsindustrie het Innovatieprogramma Circulaire Verpakkingen.
De Dag van de Duurzame Verpakking en dit event zijn onderdeel van het innovatieprogramma dat mede mogelijk gemaakt wordt door Regio Deal Noordoost Brabant.
De derde editie van de Dag van de Duurzame Verpakking staat in het teken van toekomstbestendig verpakken. De nieuwe generatie verpakkers komen samen met de huidige generatie verpakkers. Op het menu staan onder andere de laatste trends en spraakmakende innovaties op verpakkingsgebied.
Afstudeeropdracht
De organisatie van de Dag van de Duurzame Verpakking is een afstudeeropdracht voor vier Food Innovation-studenten van HAS Hogeschool in opdracht van de gemeente Oss. Kayleigh, Joya, Bibi en Joes zetten de 2022-editie van dit jaarlijkse event op poten. “Samen (ver)pakken we de toekomst.”
Programma en aanmelden
Ga voor het actuele programma en aanmelden naar www.dagvandeduurzameverpakking.nl.