Uitnodiging Living Lab Lunch: Robotics & AI in de voedingsindustrie op 12 februari
  • Ondernemers
  • Startups
  • Voedselverwerking

21 januari 2026

Uitnodiging Living Lab Lunch: Robotics & AI in de voedingsindustrie op 12 februari

Op donderdag 12 februari organiseert AgriFood Capital een nieuwe Living Lab Lunch, dit keer bij QING Food Automation in Arnhem. Tijdens deze interactieve bijeenkomst brengen we voedselverwerkende bedrijven, machinebouwers, Living Labs en kennispartners samen om te verkennen hoe Robotics en Artificial Intelligence in de praktijk kunnen bijdragen aan de toekomst van de voedingsindustrie.

De Living Lab Lunch richt zich op concrete toepassingen van Robotics en AI, met aandacht voor efficiëntere productieprocessen, betere kwaliteitsmonitoring en verduurzaming en ondersteuning van arbeid. Hoewel de potentie van deze technologieën groot is, spelen in de dagelijkse praktijk vaak vragen rondom integratie in bestaande productielijnen, datakwaliteit, betrouwbaarheid en samenwerking.

Tijdens de lunch gaan we gezamenlijk in gesprek over vragen als: waar leveren Robotics en AI nu daadwerkelijk waarde op in voedselproductie en machinebouw? Welke technische en organisatorische drempels komen bedrijven tegen bij implementatie? En welke ideeën lenen zich voor gezamenlijke pilots en vervolgstappen?

Na een korte introductie en een praktijkcasus van QING Food Automation werken deelnemers tijdens de lunch in kleine groepen. Elke tafel verdiept zich in een thema en werkt toe naar concrete inzichten, mogelijke pilots en vervolgacties. Voorafgaand aan de lunch is er een optionele rondleiding bij QING Food Automation.

Praktische informatie

Datum: donderdag 12 februari

Tijd: 12.00 – 14.00 uur (optionele rondleiding van 11.00 – 12.00 uur)

Locatie: QING Food Automation, Arnhem

Interesse om deel te nemen of wil je een praktijkvraag inbrengen? Meld je dan aan via l.vanoosterhoud@agrifoodcapital.nl.

Ook interessant voor jou

  • Ondernemers
  • Netwerk
  • Landbouw
  • Innovatiehub

AgriFood Capital op de Internationale Grüne Woche 2026

21 januari 2026
  • Ondernemers
  • Netwerk

Nieuw gezicht bij MKB team Noordoost-Brabant

15 januari 2026
  • Ondernemers
  • Startups
  • Studenten

Kerstboodschap AgriFood Capital

19 december 2025