- Ondernemers
- Netwerk
- Landbouw
- Innovatiehub

De eerste GATE5.0-sessies eind 2025 hebben één ding duidelijk gemaakt: de uitdagingen in de agrifood sector zijn urgent, complex en sterk met elkaar verbonden. Thema’s als watermanagement, arbeid en slimme productiviteit, bodemgezondheid, reductie van gewasbescherming en data-interoperabiliteit vragen om samenhangende oplossingen die aansluiten bij de dagelijkse praktijk van ondernemers en professionals.
In de komende periode organiseren we een reeks nieuwe, verdiepende online sessies. Tijdens deze sessies werken we samen aan:
We nodigen boeren, MKB-bedrijven, technologieaanbieders, regio’s en kennispartners van harte uit om mee te bouwen aan oplossingen die niet op de plank blijven liggen, maar daadwerkelijk toepasbaar en schaalbaar zijn binnen Europa.
📅 Maandag 3 februari online van 15.00–17.00 uur
📅 Woensdag 5 februari online van 13.00–15.00 uur
Aanmelden kan via: m.vanrooij@agridoodcapital.nl
Werk jij (of iemand in je netwerk) aan oplossingen voor deze opgaven? Sluit aan, denk mee en help bepalen welke innovaties we binnen GATE5.0 gaan testen en opschalen in Europa!


