12 juni 2018
Nieuws
Binnenkort start de volgende ronde van het Agrifood scale-up programma. Dit programma is speciaal bedoeld voor bedrijven in de agrifood sector die de opstartfase voorbij zijn en naar de volgende fase gaan.
De ondernemers krijgen ondersteuning in het complete groeitraject: van het opstellen van een groeiplan tot en met het vinden van passende investeerders. Ze worden hierbij onder meer geholpen door bevestigde ondernemers. Aanmelden voor de volgende ronde kan nog tot en met 30 juni a.s.
Het AgriFood scale-up programma wordt uitgevoerd door OndernemersLift+, het ondernemersprogramma van AgriFood Capital. Kijk voor meer informatie en deelnamevoorwaarden op de website van OndernemersLift+.
Lees de ervaringen van ondernemer Frank de Wijk die het Agrifood scale-up programma al eerder doorliep.
